Půjčka pro každého


Půjčka - akce

- nová půjčka do 60.000 Kč splatná až ve 12 měsíčních splátkách
- doby splatnosti 3, 6, 9 a 12 měsíců
- možnost souběžných půjček a refinancování, klient může požádat o další půjčku kdykoliv
- vše online, peníze u klienta v den žádosti
- slevy - finanční odměny pro klienty za kvalitní splácení každé tři měsíce - peníze posíláme přímo na účet klienta
 
8.1.2018
8.1.2018
Slovníček:
PŮJČKY BEZ POPLATKŮ ZA POSKYTNUTÍ 
Za vyřízení půjčky si neúčtujeme žádné poplatky. 
ODMĚNÍME VÁS ZA VAŠE VČASNÉ SPLÁCENÍ 
Když budete splácet včas, vrátíme vám poslední splátky. 
VÝHODNÉ PODMÍNKY 
Půjčíme Vám od 10 000 do 600 000 Kč s maximální dobou splatnosti.Peníze můžete použít na cokoliv. 
BEZ RUČITELE A ZÁSTAVY 
Pro získání půjčky nevyžadujeme ručitele ani zástavu nemovitosti. 
KLIENTSKÝ SERVIS 
Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli - máte dotaz nebo potřebujete poradit? Obraťte se na nás. 
PŘEDČASNÉ SPLACENÍ 
Za předčasné splacení půjčky od vás nebudeme požadovat žádné poplatky.

 

Půjčka 365

- nová půjčka do 60.000 Kč splatná až ve 12 měsíčních splátkách

- doby splatnosti 3, 6, 9 a 12 měsíců

- možnost souběžných půjček a refinancování, klient může požádat o další půjčku kdykoliv

- vše online, peníze u klienta v den žádosti

- slevy - finanční odměny pro klienty za kvalitní splácení každé tři měsíce - peníze posíláme přímo na účet klienta

 

 

Neplaťte za půjčku bankám. Půjčte si přímo od lidí.

Půjčit si je běžné. Jde to i levněji, než jste zvyklí. Buďte chytří a vyzkoušejte Zonky místo banky. Celou půjčku zařídíte na internetu bez zbytečného papírování. Zonky neplatí stovky poboček, ani tisíce zaměstnanců. Proto může být levnější než banky. Půjčit si můžete od 20 000 až do 500 000 Kč.

Jednodušeji to už nejde

Místo úředníků za přepážkou zvolte pohodlí. Můžete být kdekoliv, stačí vám jen internet. Na zonky.cz vyplníte jednoduchý dotazník. Vše vám zabere 12 minut a můžete získat nezávaznou nabídku půjčky s nejvýhodnějším úrokem. Na Zonky, na rozdíl od banky, posuzují každou poptávku individuálně. Proto se vás zeptají také na váš životní příběh, proč si chcete půjčit. Ten není povinností, ale může vám pomoci získat právě nižší úrok. Pro Zonky nejste jen další případ do škatulky, ale člověk, který má životní okolnosti, které chtějí vyslechnout.

Zonky je služba, která na vaši půjčku vybere peníze od lidí - investorů. K tomu, aby se rozhodli investoři vložit peníze na vaši půjčku slouží Tržiště. Na tržišti vystaví mezi ostatní váš příběh a vy sledujete, jak se pro vás hromadí peníze. Peníze pro vás připraví třeba už během několika hodin, maximálně však do dvou dnů. Zonky nabídne vaši půjčku více než 12 tisíc investorů a vždy vybere peníze pro 100 % vystavených půjček.

Půjčku splácíte Zonky, které splátku zpátky rozdělí mezi investory, kteří ji zainvestovali. Znamená to, že vždy komunikujete pouze se Zonky. Všechny vaše osobní údaje zůstanou samozřejmě pro investory tajné.

Nechoďte do banky, ale na Zonky. Samozřejmě si můžete půjčit na cokoliv a celou půjčku kdykoliv předčasně splatit zdarma.

Role se mohou obrátit

Že si na Zonky půjčíte, neznamená, že se v budoucnu nemůžete stát investorem. Naopak. Nikdy nevíte, co si pro vás život přichystá. Ve chvíli, kdy vám nějaká ta koruna přebývá, investujte. Peníze, které necháte ležet ladem na svém účtu, vám toho mnoho nepřinesou. Investicí přímo do lidí navíc můžete pomoci někomu, kdo to právě teď potřebuje.

 

 

Upozornění
Obsah webových stránek má pouze informační charakter a funkci. Informace obsažené na webových stránkách není možné považovat za kvalifikované právní poradenství ve smyslu § 2950 zák. č. 89/2012 Sb. a provozovatel neodpovídá za správnost či aktuálnost obsahu webových stránek. Provozovatel rovněž neodpovídá za škodu případně vzniklou užitím informací z webových stránek.